fbpx
X

jak wykorzystać sztuczną inteligencję

(AI) w rekrutacji?

Goście webinaru:  Jędrzej Stoiński

Bezpłatny webinar || 17 kwietnia || godzina 10:00
W trakcie webinaru porozmawiamy m.in. o tym:

AI w rekrutacji: skuteczne strategie dla HR

Z badań State of Work firmy Slack wynika, że osoby wykorzystujące narzędzia AI są o 90% bardziej skłonne do deklarowania wyższego poziomu produktywności. Jedną z branż, która podlega szybkim przeobrażeniom za sprawą sztucznej inteligencji, jest zarządzanie zasobami ludzkimi. Z raportu ManpowerGroup wynika, że 20% polskich firm już teraz stosuje je do wybranych elementów rekrutacji. 

 

Odkryj, jak AI zmienia przyszłość rekrutacji i poznaj narzędzia, które już teraz kształtują nowoczesne działy HR. Dołącz do naszego webinaru, aby zrozumieć, jak technologia może Ci pomóc w pozyskiwaniu kandydatów.

Podczas webinaru dowiesz się:

Jak AI rewolucjonizuje świat rekrutacji?

Słowem wstępu – czym jest AI w kontekście HR i dlaczego stało się to zjawisko kluczowe dla przyszłości rekrutacji. Odkryjemy, jak zmienia się rynek pracy pod wpływem technologii i jakie możliwości otwiera to przed organizacjami.

Przydatne narzędzia

Przegląd najbardziej przydatnych narzędzi AI, które zmieniają zasady gry w rekrutacji. Poznaj rozwiązania, które uczynią Twój proces pozyskiwania talentów bardziej efektywnym i obiektywnym.

Przykłady Zastosowań

Analiza najczęstszych przykładów zastosowania sztucznej inteligencji w obrębie HR i rekrutacji. Dowiedz się, jakie korzyści przynosi automatyzacja procesów rekrutacyjnych i personalizacja doświadczeń kandydatów.

Wdrożenie AI? Jak robić to dobrze…

Kluczowym pytaniem jest „jak?” – jak wprowadzić AI do swojej strategii rekrutacyjnej, aby odnieść sukces. Omówimy najlepsze praktyki, kwestie etyczne i jak unikać pułapek podczas wdrażania technologii AI w HR.

Dlaczego warto zapisać się na webinar

Praktyczne wskazówki

od uznanego eksperta z branży HR.

Dostęp do nagrania

z webinaru bez limitu czasowego.

Materiały powebinarowe

które pomogą Ci w codziennej pracy

Poznaj prelegentów webinaru

Jędrzej Stoiński

Business Development Manager w Yepp AI

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, z bogatym doświadczeniem zawodowym zdobytym w korporacjach jako Marketingowiec w Piotrze i Pawle czy Account Manager w Johnson & Johnson Vision, jest obecnie certyfikowanym trenerem biznesowym oraz współzałożycielem i menedżerem ds. rozwoju biznesu w Yepp AI – firmie, która zajmuje się analizą procesów oraz wdrażaniem rozwiązań opartych o AI. Jego wizja i praktyczne doświadczenie uczyniły z Yepp AI firmę, która stawia swoich klientów o krok przed konkurencją w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Webinar poprowadzi

Patrycja Stachowiak


Prowadząca serii HR od kuchni
Content manager w Lunching

Od ponad 6 lat zajmuje się tworzeniem treści m.in. z zakresu wellbeingu i motywacji. Swoją wiedzę i zainteresowania rozwija w ramach studiów psychologicznych, gdzie skupia się przede wszystkim na tematyce samorozwoju, kreatywności i różnic indywidualnych

Zawodowo związana z Lunching.pl gdzie odpowiada za obszar content marketingu, opracowując treści na temat oferty benefitowej, systemów motywacyjnych oraz wyzwaniach związanych z organizacją jedzenia.

Odbierz nagranie z webinaru

Webinar Online

Ile trwa webinar

40 minut
+20 minut sesja Q&A

Zapisz się i otrzymaj materiały + nagranie

lunching logo

Copyright © 2024 Lunching.pl

Wyślij zapytanie i dowiedz się więcej