Automaty vendingowe?
Daj swoim pracownikom
Pełnowartościowe posiłki
z dostawą do firmy

Automaty vendingowe?
Daj swoim pracownikom
Pełnowartościowe posiłki
z dostawą do firmy

Lunching to Benefit lunchowy:

Odkryj przepis na nowatorskie posiłki w pracy, które zastąpią automaty vendingowe w Twojej firmie.

Jak działa Lunching?

Brak abonamentu i kosztów obsługi

Cały koszt dofinansowania trafia do pracownika. Firma nie płaci za obsługę czy serwis automatów vendingowych.

Ty decydujesz ile płacisz

Firma sama określa model i kwotę dofinansowania. Możesz dofinansować pracownikom posiłki w modelu dziennym, a także miesięcznym.

Indywidualne ceny posiłków

Z Lunching Twoi pracownicy otrzymują specjalne menu z dostosowanymi cenami posiłków lunchowych, które są tańsze niż w restauracji.

Szeroki wybór menu lunchowego

Każdy pracownik ma dostęp do szerokiej oferty restauracji, firm cateringowych, a nawet diet pudełkowych. Swoje posiłki zamawiają prosto do miejsca pracy.

Aplikacja do zamawiania posiłków

Dajemy Twoim pracownikom bezpłatną aplikację, dzięki której już w 30 sekund zamówią swój posiłek do firmy.

Co jeszcze zyskasz z Lunching?

Brak kosztów ZUS

Dofinansowując posiłki do kwoty 300zł, możesz skorzystać z ulgi ZUS.

Obsługa posiłków regeneracyjnych

Z Lunching spełnisz prawny obowiązek zapewnienia pracownikom posiłków regeneracyjnych i profilaktycznych.

Finansowanie posiłków z ZFŚS

Środki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych mogą być przeznaczone na dofinansowanie posiłków dla pracowników.

Zachęta pracowników do powrotu do biura

Organizując posiłki w miejscu pracy, zachęcisz pracowników do częstszej pracy w biurze.

Nowoczesna alternatywa dla maszyn vendingowych

Codziennie świeże menu

Pracownicy zamawiają posiłki z wyprzedzeniem, dzięki temu restauracja ma możliwość przygotowania świeżego posiłku i dostarczenia go na odpowiednią godzinę.

Zamówienia online

Podczas przerw pracownicy nie stoją w kolejce do automatów z obiadami. Zamówienia składają za pomocą aplikacji mobilnej lub infokiosku w firmie.

posiłki w fabrykach

Brak limitów na ilość posiłków

W przeciwieństwie do automatów vendingowych pracownik ma dostęp do różnorodnego menu bez limitów zamawianych posiłków. W efekcie każdy je to, na co ma ochotę, a nie danie, które pozostało w automacie vendingowym.

Biuro obsługi klienta online

W Lunching nie musisz martwić się o serwisowanie maszyny vendingowej. W razie problemów z zamówieniem pracownik ma stały kontakt z biurem obsługi klienta.

Porównaj z automatami vendingowymi

Tradycyjne automaty vendingowe

Rozwiązanie Lunching

Różnorodne rozwiązanie jedzenia dla Twoich pracowników

Pełna oferta organizacji posiłków na jednej platformie.
Dzięki temu ofertujesz pracownikom większe menu niż w automatach vedndingowych.

Restauracje z dostawą

Lunche pudełkowe

Diety pudełkowe

Restauracje na miejscu

Automaty vendingowe czy Lunching?

Jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom pożywne i smaczne posiłki, skorzystaj z oferty Lunching. Automaty z obiadami posiadają zwykle ograniczone menu, co wpłynie z pewnością na satysfakcję Twojego zespołu. Dodatkowo serwowane w nich dania posiadają długi termin spożycia, dlatego mogą zalegać w maszynach miesiącami. W przeciwieństwie do automatów vendingowych Lunching stawia na pożywne i świeżo przygotowane posiłki, które trafiają do Twoich pracowników prosto z restauracji.

Bez kolejek!

Wybierając maszyny vendingowe, musisz liczyć się z tym, że pracownicy będą czekać w kolejkach, aby złożyć zamówienie. W efekcie przerwa okaże się niewystarczająca na zjedzenie posiłku i zregenerowanie sił. Istnieje również ryzyko, że w automacie z obiadami zabraknie posiłków lub wybór dań stanie się bardzo ograniczony.

W Lunching dostawy są zaplanowane tak, aby wszyscy pracownicy zmian otrzymali danie na czas. W przeciwieństwie do automatu vendingowego każdy zje to, na co ma ochotę. Posiłki są pogrupowane i podpisane za pomocą indywidualnych kodów, dzięki czemu z łatwością znajdą swojego właściciela.

Koszt maszyn vendingowych i Lunchingu w Twojej firmie

Decydując się na automaty z posiłkami, poza kwotą dofinansowania, musisz doliczyć dodatkowe koszty m.in. za energię czy ewentualną naprawę. W zależności od ustalonego modelu współpracy mogą dojść również opłaty za wyrobienie kart czy serwisowanie sprzętu. Jeśli w danej maszynie vendingowej nie zostaną sprzedane wszystkie posiłki, umowa może zakładać, że ich koszt pokrywa właściciel firmy.

W Lunching pokrywasz wyłącznie wartość dofinansowania! Co więcej, jeśli pracownik nie wykorzysta ustalonej kwoty np. z powodu urlopu, nie zostanie ona doliczona do faktury. W przeciwieństwie do automatów z posiłkami nie musisz martwić się o dodatkowe koszty np. obsługi.

Znacznie więcej korzyści niż automaty vendingowe

Zapewnij swoim pracownikom świeże i smaczne posiłki, nie martwiąc się o wysokie koszty czy kwestie organizacyjne. Lunching to znacznie więcej korzyści niż maszyny vendingowe. Sprawdź pełne porównanie obu rozwiązań >> Wirtualna stołówka a automaty z posiłkami

Wyślij zapytanie i otrzymaj bezpłatną wycenę

Poznaj koszty Lunching
dla Twojej firmy

Uzupełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę. Pozwoli Ci to porównać koszt z automatami vendingowymi.

Wyślij zapytanie i dowiedz się więcej