fbpx
lunching logo

Automaty vendingowe
Zamiast tego daj swoim pracownikom aplikację

Automaty vendingowe?
Daj swoim pracownikom
Pełnowartościowe posiłki
z dostawą do firmy

Odkryj przepis na nowatorskie posiłki w pracy, które zastąpią automaty vendingowe w Twojej firmie.
Zaufało nam już ponad 500 firm

Co zyskasz w lunching ?

Twoi pracownicy składają zamówienie przez stronę www lub aplikację na telefonie.
Następnie zlecenia trafiają do restauracji, które dostarczają je na wskazaną godzinę bezpośrednio do firmy. Zamówione posiłki możesz rozliczyć na koniec miesiąca za pomocą jednej, zbiorczej faktury.

Ty decydujesz ile płacisz

Firma sama określa model i kwotę dofinansowania. Możesz dofinansować pracownikom posiłki w modelu dziennym, a także miesięcznym.

Codziennie świeże menu

Pracownicy zamawiają posiłki z wyprzedzeniem, dzięki temu restauracja ma możliwość przygotowania świeżego posiłku i dostarczenia go na odpowiednią godzinę.

Brak abonamentu i kosztów obsługi

Cały koszt dofinansowania trafia do pracownika. Firma nie płaci za obsługę czy serwis automatów vendingowych.

Możliwość skorzystania z ulgi na ZUS

Dofinansowując posiłki pracownikowi do kwoty 450 zł miesięcznie, nie płacisz składek na ubezpieczenie społeczne, a pracownicy zyskują więcej niż gdybyś wypłacił im równowartość pieniężną.

Brak limitów na ilość posiłków

W przeciwieństwie do automatów vendingowych pracownik ma dostęp do różnorodnego menu bez limitów zamawianych posiłków. W efekcie każdy je to, na co ma ochotę, a nie danie, które pozostało w automacie vendingowym.

Biuro obsługi klienta online

W Lunching nie musisz martwić się o serwisowanie maszyny vendingowej. W razie problemów z zamówieniem pracownik ma stały kontakt z biurem obsługi klienta.

Co mówią nasi Klienci?

Pracownicy z ponad 500 firm zamawiają posiłki przez Lunching

Zarządzanie benefitem żywieniowym w firmie
jeszcze nigdy nie było tak łatwe

Bezpłatna aplikacja do zamawiania posiłków

Dajemy Twoim pracownikom bezpłatną aplikację, dzięki której już w 30 sekund zamówią swój posiłek do firmy. Jeśli potrzebujesz organizujemy w firmie infokiosk czyli urządzenie dla osób, które nie mają dostępu do komputera lub telefonu w pracy.

Dedykowany Opiekun Klienta

Czas na zmianę menu? Nic prostszego. Do Twojej dyspozycji jest Dedykowany Opiekun, który pomoże Ci we wszystkich kwestiach związanych z organizacją jedzenia w firmie.

Panel kontroli kosztów i zarządzanie pracownikami

W Lunching otrzymujesz wygodny panel do zarządzania i raportowania kosztów, dzięki któremu za pomocą kilku kliknięć przygotujesz zestawienie dla zarządu, lub działu finansowego.

Menu dopasowane do Twoich potrzeb

Restauracje z dostawą

Bezpłatna dostawa posiłków z wybranych lokalnych restauracji.

Lunche i diety pudełkowe

Możliwość zamówienia zdrowej i zbilansowanej diety nawet na jeden dzień

Posiłki w restauracji i na wynos

Zamawiasz online, a posiłek czeka na Ciebie w pobliskiej restauracji, kantynie lub foodtrucku.

4 kroki do wdrożenia Lunching w Twojej firmie

Krok 1:
Wypełniasz formularz

Zgłoś swoją firmę przez formularz. Nasz konsultant podczas krótkiej rozmowy zbierze od Ciebie potrzebne informacje oraz zbada Twoje potrzeby.

Krok 2:
Przygotowanie oferty

Nasz zespół skontaktuje się z lokalnymi restauracjami i przygotuje dla Ciebie ofertę negocjując warunki, które spełnią Twoje oczekiwania. Następnie przedstawimy Ci propozycję ofertę.

Krok 3:
Bezpłatna degustacja w firmie

Nasz konsultant przygotuje w Twojej firmie degustację z daniami, które mogą znaleźć się w menu Twojej firmy. Przed podpisaniem umowy możesz też uruchomić testy Lunching w firmie i sprawdzić, czy usługa odpowiada Twoim potrzebom.

Krok 4:
Decyzja o współpracy

Przygotowujemy wdrożenie platformy Lunching w Twojej firmie wraz ze wsparciem komunikacji wewnętrznej, aby Twoi pracownicy wiedzieli, jak korzystać z platformy i odżywiali się regularnie.

Sprawdź ofertę

Jak to działa?

Uzupełniasz formularz, a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie w ciągu 10 minut.

Ty mówisz o swoich potrzebach, a my przygotowujemy bezpłatną analizę i wycenę wraz z przykładowym menu.

Porozmawiajmy

FAQ - najczęsciej zadawane pytania

Lunching sprawdza się doskonale zarówno w firmach biurowych, przemysłowych, jak i produkcyjnych. Za każdym razem dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb klientów, aby organizacja posiłków nie wiązała się z dodatkowymi obowiązkami i kosztami po ich stronie.

Wybierając Lunching, nie musisz martwić się o koszty wdrożenia czy obsługi. Zapewniamy bezpłatny system zamawiania i dostaw. Z kolei w przypadku operatorów maszyn vendingowych musisz często liczyć się z dodatkowymi kosztami m.in. za serwisowanie, opłatę za niewykupione posiłki itd.

Tak, dopasowujemy dostawy do trybu pracy w Twojej firmie (nawet jeśli pracujecie w systemie zmianowym czy weekendowym). W efekcie w chwili rozpoczęcia przerwy posiłek czeka na pracownika, a ten może zjeść go w spokoju (nawet w ciągu ustawowych 15 minut). W przeciwieństwie do automatów vendingowych pracownicy nie muszą czekać w kolejkach, aby zamówić dania. 

Zamawianie za pośrednictwem Lunching jest niezwykle proste i zajmuje niewiele czasu. Dodatkowo w przeciwieństwie do automatów vendingowych, nie musisz się martwić, że Twoi pracownicy będą czekać w długich kolejkach. Swój posiłek mogą zamówić za pomocą: 
 • aplikacji mobilnej na telefonie, 
 • strony www na komputerze, 
 • infokiosku (dedykowanego urządzenia w firmie).
 •  

  W Lunching stawiamy na różnorodne menu – tak, aby każdy pracownik znalazł coś dla siebie. Swoją ofertę tworzymy we współpracy z lokalnymi restauratorami i cateringami, dzięki czemu do Twojej firmy trafiają świeże i ciepłe posiłki.  W przypadku automatów vendingowych jedzenie przygotowywane jest w centrali i następnie transportowane do maszyn, gdzie dania mogą leżeć nawet kilka dni. W Lunching wszystkie posiłki przygotowujemy na bieżąco, co wpływa nie tylko na jakość jedzenia, ale i pozwala Twoim pracownikom zamówić dokładnie to, na co mają ochotę.

  Oznacza posiłek, który jest częściowo finansowany przez pracodawcę. Twoja firma decyduje, w jakiej kwocie chciałaby zapewnić dofinansowanie (np. 10 zł dziennie z limitem 170 zł miesięcznie). Jeśli pracownicy nie będą korzystać z tej dopłaty (np. w trakcie urlopu, L4 itp.), to nie będzie ona doliczana do faktury. W sytuacji, gdy zamówią droższe dania, resztę wartości pokrywają z własnej kieszeni (np. pod koniec tygodnia za pomocą wygodnych płatności online).

  Po pierwsze, Twoi pracownicy mogą na bieżąco oceniać jakość posiłków i dostaw w aplikacji. Na podstawie ewentualnych uwag, szybko kontaktujemy się z dostawcą i w razie braku poprawy dokonujemy zmian w ofercie. Po drugie, nasz zespół przeprowadza cykliczne badania satysfakcji z usługi w Twojej firmie.

  Dostarczamy posiłki do firm zarówno w dużych, jak i małych miejscowości. Obecnie obsługujemy m.in. fabryki i zakłady przemysłowe, które położone są z dala od centrum i oferty gastronomicznej.

  Istnieje kilka argumentów przemawiających za wyborem Lunchingu: 

  • Wysoka jakość i różnorodność posiłków – w Lunching zapewniamy Wam dostęp do bogatej oferty menu prosto od lokalnych dostawców. Posiłki przygotowywane są więc na świeżo, a każdy pracownik zamawia to, na co ma ochotę (a nie to, co akurat zostało w automacie). Menu budujemy w oparciu o zgłoszone przez Was potrzeby i preferencje kulinarne m.in. tradycyjna kuchnia polska, azjatycka itp. W automatach vendingowych jedzenie przywożone jest znacznie wcześniej przez operatora, posiada więc długi termin ważności i wymaga podgrzania. 
  • Brak kolejek – pracownicy zamawiają posiłki wcześniej, które są następnie dostarczone do firmy chwilę przed rozpoczęciem przerwy. W efekcie każdy otrzymuje danie na czas. Nie musi więc czekać w kolejce do maszyny vendingowej w trakcie 15-minutowej przerwy. 
  • Zero dodatkowych kosztów – nie doliczamy dodatkowych opłat np. związanych z serwisowaniem maszyny vendingowej. 
  • Brak ryzyka awarii automatu – dostawy posiłków realizowane są we współpracy z lokalnymi restauratorami. Z kolei, jeśli doszłoby do awarii automatu vendingowego, pracownicy nie będą mieli dostępu do jedzenia na czas usterki . 

   

  Wyślij zapytanie i dowiedz się więcej