fbpx
lunching logo

x

Nowe wyzwania, stare problemy

Na jakie benefity warto postawić w 2023 roku i jak przekonać do nich zarząd?

Podczas webinaru porozmawiamy m.in. o tym:
Bezpłatny Webinar poprowadzą:
Parycja Stachowiak i Norbert Marek

jakie benefity pracownicze sprawdzą się w 2023 roku

Galopująca inflacja, wojna w Ukrainie, rosnące stopy procentowe i widmo kryzysu gospodarczego. Wszystko to wpływa na zmianę potrzeb pracowników, a w konsekwencji prowadzi do rewolucji na rynku benefitów. Prawdopodobnie zdajesz sobie z tego sprawę. Być może jednak zastanawiasz się, jak do zmiany benefitów przekonać zarząd? 

Dowiedz się:

Jakie są główne problemy HR w 2023

Czym kierować się w doborze nowych benefitów?

Dlaczego dotychczasowa oferta może nie spełniać potrzeb pracowników?

Jak przygotować się do rozmów z zarządem: od zdefiniowania potrzeb, po analizę kosztów.

Dlaczego warto zapisać się na webinar

Praktyczne wskazówki

od uznanego eksperta z branży HR.

Dostęp do nagrania

z webinaru bez limitu czasowego.

Materiały powebinarowe

które pomogą Ci we wdrożeniu benefitów.

Poznaj prelegentów webinaru

Patrycja Stachowiak

Content manager
w Lunching

Norbert
Marek

People & Culture Partner
w HR Hints

Od ponad 6 lat zajmuje się tworzeniem treści m.in. z zakresu wellbeingu i motywacji, a także opracowywaniem strategii komunikacji. Swoją wiedzę i zainteresowania rozwija w ramach studiów psychologicznych, gdzie skupia się przede wszystkim na tematyce samorozwoju, kreatywności i różnic indywidualnych.

Zawodowo związana z Lunching.pl – aplikacją do zamawiania posiłków z dofinansowaniem od pracodawcy. W firmie odpowiada za obszar content marketingu, opracowując treści na temat oferty benefitowej, systemów motywacyjnych oraz wyzwaniach związanych z organizacją jedzenia w biurach i fabrykach.

Ponadto, koordynuje proces komunikacji w trakcie wdrażania benefitu lunchowego w firmach, a także wspiera dział Customer Success przy tworzeniu okresowych ankiet satysfakcji wśród pracowników.

 

People and Culture Partner, logoterapeuta i trener umiejętności miękkich. Tylko w zeszłym roku Norbert pomógł ośmiu czołowym startupom i firmom technologicznym (m.in. Ramp, LiveKid, Merxu). Pomaga founderom i menedżerom budować oraz prowadzić organizacje, w których ludzie są zaangażowani i skoncentrowani na osiąganiu rezultatów. W samym 2022 roku przepracował ponad 200 godzin z founderami, stworzył i usprawnił ponad 40 procesów (np. rekrutacja, onboarding, performance review) i poprowadził ponad kilkadziesiąt warsztatów (Feedback & Communication, Culture workshops, i EVP workshops). Wykorzystując swoje doświadczenie w zakresie automatyzacji, łączy technologię z aspektami inter- i intrapersonalnymi w swojej pracy P&C. Współautor Culturivy – metody skalowania i budowania kultury organizacyjnej w oparciu o 3 obszary: wartości, zachowania i praktyki.

Jako logoterapeuta (członek Polskiego Towarzystwa Logoterapii i Noopsychosomatyki) pracuje z osobami wypalonymi zawodowo, głównie z branży IT oraz osobami publicznymi. W 2022 roku był głównym ekspertem w projekcie Just Join It (https://wypaleniezawodowe.it/#raport) dotyczącym wypalenia zawodowego. Jest dwukrotnym Mistrzem Polski w wystąpieniach publicznych oraz finalistą międzynarodowego konkursu we Frankfurcie.

Żyje według zasady, „Don’t wait for extraordinary opportunities. Seize common occasions and make them great.”. W wolnych chwilach prowadzi gry fabularne oraz wspiera fundacje i trzeci sektor.

Dla kogo jest ten webinar?

Ten webinar nie jest dla Ciebie, jeśli:

Odbierz nagranie z webinaru

Ile trwa webinar

40 minut
+20 minut
sesja Q&A

Copyright © 2024 Lunching.pl

Wyślij zapytanie i dowiedz się więcej