fbpx

Lunching.pl z certyfikatem Wellbeing Quality

Autor artykułu:
wellbeing certyfikat
Spis treści:

Otrzymaliśmy certyfikat Instytutu Wellbeing! Za co został przyznany? I co to oznacza? Sprawdź!

Silni i zdrowi ludzie, to silna i zdrowa organizacja. Tak w skrócie możemy opisać to, czym jest wellbeing. Aby jednak stworzyć wymarzone miejsce pracy, trzeba zadbać o wszystkie elementy wellbeing naszego zespołu. Zdaniem Instytutu, usługa oferowana przez platformę Lunching.pl może być w tym bardzo pomocna.

Dzięki certyfikacji zyskaliśmy status organizacji, której usługa pomaga w tworzeniu środowiska sprzyjającego „dobrostanowi” pracownika. Dlaczego to dla nas ważne? 

Lunching z podwójnym wyróżnieniem

Lunching.pl został wyróżniony w dwóch obszarach modelu wellbeing w organizacji – w obszarze zdrowia oraz systemów i procesów. Instytut docenił oferowaną przez nas usługę. Uznał ją za rozwiązanie, które wspiera przedsiębiorców w dbaniu o samopoczucie pracowników oraz ich dobre nawyki żywieniowe. O przyznaniu certyfikatu Lunching.pl przesądziła także benefitowa postać usługi. W końcu dajemy pracownikom możliwość regularnego spożywania posiłków, bez opuszczania biura. Takie rozwiązanie pomaga zwiększać efektywność codziennej pracy i wzmacnia przywiązanie członków zespołu do firmy. Dla pracodawcy jest do tego łatwym do rozliczenia benefitem.

Wszystko to dzięki wypracowanemu przez Lunching.pl sprawnemu systemowi zamawiania posiłków. Umożliwia on pracownikom codzienne zjedzenie lunchu. Dzięki niemu nie pomijają posiłków i nie zastępują ich niskowartościowym jedzeniem. W zachowaniu zasad wellbeing dzięki Lunching.pl pomaga też określana przez platformę zasada zamawiania jedzenia do godziny 10:45. To nasz autorski pomysł, który z sukcesem wdrażamy od początku istnienia usługi. To wspiera pracowników w utrwalaniu nawyku zapewniania sobie posiłków i dbaniu o ich regularność. Taki system pozwala też podejmować decyzję „Co jemy dzisiaj?” szybciej i nie martwić się, kto zapłaci za grupowe zamówienie.

Certyfikat Wellbeing Quality w pigułce

Certyfikat Wellbeing Quality to wyróżnienie przyznawane firmom, które wdrażają rozwiązania i produkty podnoszące poziom wellbeing, czyli dobrostanu psychofizycznego swoich pracowników. Ale nie tylko, bo wellbeing to także stan, który pozytywnie wpływa na chęć realizacji celów zawodowych, budowanie wspierających relacji w zespole oraz kształtowanie nawyków zdrowego stylu życia. Dokument potwierdza zarazem wysoką jakość i skuteczność usług oferowanych przez certyfikowane przedsiębiorstwo. Wyróżnienie Instytutu to potwierdzenie, że dbamy o wdrażanie w naszej firmie kultury organizacyjnej zgodnej z wellbeing.

Instytut, certyfikując firmy, analizuje sytuację w sześciu obszarach wellbeingu w organizacji. Są to:

  • zdrowie,
  • relacje,
  • miejsce pracy,
  • świadomość,
  • kultura organizacyjna,
  • systemy i procesy.

Każdy z tych obszarów dotyczy rozwiązań, które mają istotny wpływ na dobrostan pracowników, klientów, a także kontrahentów przedsiębiorstwa.

Bardzo się cieszę, że osoby, dla których Wellbeing to praca i pasja, doceniły nasz wkład w dbanie o Wellbeing pracowników w Polsce.  Podczas procesu certyfikacji ekspertki Wellbeing Institute badały nasz produkt bardzo wnikliwie. Spędziliśmy bardzo dużo czasu na rozmowach, które również dla nas były ciekawe i odkrywcze. Najważniejsze jest to, że otrzymaliśmy kolejne potwierdzenie naszej misji: jedzenie jest ważne i powinno być dostępne dla każdego, codziennie, szczególnie wtedy, kiedy spalamy najwięcej energii, czyli w trakcie pracy. 

Łukasz Pawlik, CEO Lunching.pl

Certyfikat Wellbeing Quality to dla nas nagroda za tworzenie przyjaznego środowiska pracy. Daje nam możliwość skutecznego realizowania przyszłych celów biznesowych firmy. W końcu codziennie dbamy o Twój dobrostan – niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem czy pracodawcą.

A teraz mamy na to licencję! 😊

Zapisz się do Newslettera

Webinary   ||   Raporty  ||   Wpisy i porady  ||   Ebooki  ||   Newsy branżowe

Przeczytaj również: