fbpx

x

Dlaczego pracownicy odchodzą z firmy?

czyli jak przeciwdziałać rotacji?

W trakcie webinaru porozmawiamy m.in. o tym:

Wielka rotacja pracowników - jak jej zapobiegać?

Ostatnie wydarzenia miały wpływ na decyzje zawodowe Polaków, w tym także zmianę zatrudnienia. Z kolei zwiększona rotacja niesie ze sobą poważne konsekwencje dla firmy – od zwiększonych kosztów, po deficyt pracowników. Jak temu zaradzić? Dowiedz się, jak przeciwdziałać nadmiernej rotacji poprzez właściwe zdefiniowanie przyczyn problemu i odpowiadanie na potrzeby pracowników. W trakcie webinaru porozmawiamy również o tym, dlaczego w kontekście rotacji, warto pamiętać o skutecznym offboardingu.

Dowiedz się:

Jakie są przyczyny nadmiernej rotacji?

Kiedy rotacja staje się problem? I jak to mierzyć?

Ile firmę kosztuje zwiększona rotacja?

Jak zapobiegać rotacji w firmie?

Dlaczego warto zapisać się na webinar

Praktyczne wskazówki

od uznanego eksperta z branży HR.

Dostęp do nagrania

z webinaru bez limitu czasowego.

Materiały powebinarowe

które pomogą Ci w rozwiązaniu problemu z nadmierną rotacją.

Poznaj prelegentów webinaru

Patrycja Stachowiak

Content manager
w Lunching

Project Manager serii "HR od kuchni"

Adam Milich

HR Business Partner & People
Operations Manager w Merixstudio

Trener biznesu i doradca zawodowy po godzinach.

Od ponad 6 lat zajmuje się tworzeniem treści m.in. z zakresu wellbeingu i motywacji, a także opracowywaniem strategii komunikacji. Swoją wiedzę i zainteresowania rozwija w ramach studiów psychologicznych, gdzie skupia się przede wszystkim na tematyce samorozwoju, kreatywności i różnic indywidualnych.

Zawodowo związana z Lunching.pl – aplikacją do zamawiania posiłków z dofinansowaniem od pracodawcy. W firmie odpowiada za obszar content marketingu, opracowując treści na temat oferty benefitowej, systemów motywacyjnych oraz wyzwaniach związanych z organizacją jedzenia w biurach i fabrykach.

Ponadto, koordynuje proces komunikacji w trakcie wdrażania benefitu lunchowego w firmach, a także wspiera dział Customer Success przy tworzeniu okresowych ankiet satysfakcji wśród pracowników.

 

Od ponad 5 lat wspiera różnorodne zespoły, od Technologii/IT, przez zespoły produktowe, projektowe, biznes, sprzedaż, marketing, aż po wsparcie klienta i zespoły wsparcia. Swoją pracę jako HRBP i Managera buduje na szerokim wykorzystaniu Porozumienia Bez Przemocy, metod warsztatowych, facylitacyjnych i coachingowych w pracy z zarządami, zespołami i jednostkami, w szczególności skupiając się na analizie potrzeb. Jest z wykształcenia lingwistą i tłumaczem – niezmiennie uważa, że na tym dalej polega jego praca – na tłumaczeniu z ludzkiego na biznesowe (i odwrotnie) oraz pomiędzy językiem faktów a językiem emocji i potrzeb.

Z ważniejszych projektów, w które był zaangażowany warto wymienić stworzenie autorskiego wydarzenia dla expertów Masterclass by OLX Group, wdrożenia roli People Leada, jako nowej i opartej na empatii i ludzkim wsparciu roli w strukturze Merixstudio, przeprowadzenie dziesiątek szkoleń dla różnych grup z przeprowadzania trudnych rozmów, feedbacku i skutecznej komunikacji.

W wolnym czasie działa jako doradca zawodowy i trener biznesu dla mniejszych firm, realizując w ten sposób jedną z jego najważniejszych wartości „robienia różnicy” i wspierania indywidualnych osób w rozwoju.

Odbierz nagranie webinaru

Ile trwa webinar

40 minut
+20 minut sesja Q&A

Zapisz się i otrzymaj materiały + nagranie

lunching logo

Copyright © 2024 Lunching.pl

Wyślij zapytanie i dowiedz się więcej