fbpx

Różnorodność pokoleniowa a EVP

czyli co naprawdę przyciąga do firmy pracowników z pokoleń X, Y i Z?

W trakcie webinaru porozmawiamy m.in. o tym:

Cztery pokolenia na rynku pracy - jak pogodzić odmienne potrzeby?

Baby boomers, generacja X, Y oraz Z – obecnie na polskim rynku pracy znajdują się aż cztery pokolenia, a każde z nich wyznaje inne wartości. To z kolei może okazać się dużym wyzwaniem dla pracodawców i pracowników działów HR. Jednocześnie w zespołach wielopokoleniowych można polegać na różnych kompetencjach i doświadczeniach, wnoszonych przez ich przedstawicieli. Jak więc zbudować ofertę wartości, mając na względzie różne potrzeby poszczególnych pokoleń?

Podczas webinaru dowiesz się:

Co oznacza nadejście końca alfabetu, czyli przemodelowania sposobu działania firm przez najmłodsze generacje.

Zjawisko pokoleniowej wieży Babel z perspektywy firmy i rynku pracy – jak zmiany demograficzne wpływają na obecnych oraz potencjalnych członków zespołów.

Kto wygrywa dziś, a kto zwycięży jutro w walce o to, by najlepsze osoby dołączały do jego organizacji i chciały wraz z nią osiągać wspólne cele.

Jak zbudować ofertę wartości pracodawcy, obok której młodzi nie będą w stanie przejść obojętnie, i nie zbankrutować.

Utrzymanie młodych pracowników dzięki oferowaniu odpowiednich korzyści z pracy oraz usuwaniu z oferty zbędnych elementów.

Dlaczego warto zapisać się na webinar

Praktyczne wskazówki

od uznanego eksperta z branży HR.

Dostęp do nagrania

z webinaru bez limitu czasowego.

Materiały powebinarowe

które pomogą Ci w rozwiązaniu problemu z nadmierną rotacją.

Poznaj prelegentów webinaru

Piotr stohnij

Autor "Końca alfabetu"
a także Manager, Trener i Redaktor łączący perspektywę marketingową i HR-ową

Ekspert w zakresie nowego marketingu i zmian pokoleniowych w biznesie. W tych obszarach prowadzi badania, doradza, szkoli oraz zarządza działaniami firm swoich klientów.

Zrealizował wiele projektów strategicznych dla organizacji z kilkunastu branż, w tym dla tak wymagających, jak spożywcza, środków ochrony indywidualnej, medyczna, wydawnicza czy budowlana. Spędził również kilka tysięcy godzin, prowadząc warsztaty dla menedżerów najwyższego szczebla. Pełnił funkcję redaktora internetowej odsłony „Harvard Business Review Polska” oraz prezesa stowarzyszenia HR Generation Next. Przez kilka lat zarządzał także własną agencją obsługującą firmy w obszarze mediów społecznościowych.

Regularnie występuje na konferencjach i w wideo spotkaniach oraz wypowiada się na łamach magazynów branżowych, takich jak na przykład „Personel Plus”, „Marketer+” czy „Nowa Sprzedaż”. Ponadto pełni funkcję wiceprezesa Fundacji Masculinum. Stale komentuje bieżące wydarzenia życia biznesowego i społecznego na stronie: www.pstohnij.pl.

Webinar poprowadzi

Patrycja Stachowiak


Prowadząca serii HR od kuchni
Content manager w Lunching

Od ponad 6 lat zajmuje się tworzeniem treści m.in. z zakresu wellbeingu i motywacji. Swoją wiedzę i zainteresowania rozwija w ramach studiów psychologicznych, gdzie skupia się przede wszystkim na tematyce samorozwoju, kreatywności i różnic indywidualnych

Zawodowo związana z Lunching.pl gdzie odpowiada za obszar content marketingu, opracowując treści na temat oferty benefitowej, systemów motywacyjnych oraz wyzwaniach związanych z organizacją jedzenia.

Odbierz nagranie webinaru

Ile trwa webinar

60 minut
+20 minut sesja Q&A

Zapisz się i otrzymaj materiały + nagranie

lunching logo

Copyright © 2024 Lunching.pl

Wyślij zapytanie i dowiedz się więcej