fbpx
lunching logo

Partner webinaru

lunching logo

Jak zachęcić pracowników do powrotu do biura

Bezpłatny webinar Online - Zobacz nagranie

13 lipca 2022, godzina 10:00
13 lipca 2022, godzina 10:00

Podczas bezpłatnego webinaru dowiesz się:

Zapisy na ten webinar już się skończyły

Chcesz otrzymać nagranie? Zapisz się

Dlaczego warto zapisać się na webinar?

Praktyczne wskazówki

od specjalistów z branży w oparciu o case studies

Dostęp do nagrania

z webinaru bez limitu czasowego

Pakiet materiałów powebinarowych

które pomogą Ci w realizacji projektu

Agenda webinaru

Część 1: “Praktycznie o powrocie do biura”

Część 2: “Przepis na bezstresowy powrót do biura”

Q&A, czyli odpowiadamy na Wasze wszystkie pytania

Kto poprowadzi webinar?

Mariola Bitner

Head of Workplace Strategy Poland Cushman&Wakefield

Mariola Bitner jest specjalistką z ponad 18-letnim doświadczeniem w realizowaniu projektów biurowych, magazynowych, produkcyjnych oraz usługowych w charakterze kierownika projektu. W ciągu ostatnich kilku lat, jako ekspert ds. workplace strategy, zarządzała wieloma procesami związanymi z wdrażaniem u klientów modelu pracy hybrydowej. Dotyczyło to zarówno rearanżacji i zmiany funkcjonowania samego biura, jak i zarządzania zmianą wśród pracowników. Jako Client Account Manager była odpowiedzialna za aranżacje biur klientów w regionie EMEA i odgrywała kluczową rolę koordynując międzynarodowe zespoły projektowe. Jako Head of Workplace Strategy w Polsce, Mariola rozwija lokalny zespół oraz wdraża nowe technologie w zakresie obszarów związanych z workplace strategy, zarządzaniem zmianą, WELL oraz ESG. Mariola jest członkiem zespołu ds. zrównoważonego rozwoju i koncentruje się w szczególności na certyfikacji WELL.

Anna Trochim

Head of HR Cushman&Wakefield

Z obszarem HR jest związana od 2007 roku. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w agencji doradztwa personalnego w roli konsultanta, a następnie rozwijała swoje kompetencje w międzynarodowych organizacjach: Grupa Allianz Polska, Atos Global Delivery Center oraz Grupa Spółek Danone.  Na przestrzeni tych lat pełniła role lokalne i regionalne, specjalizując się w rekrutacji, szkoleniach i rozwoju pracowników oraz zarządzania zmianą w procesach transformacji i łączenia spółek. Z firmą Cushman & Wakefield jest związana od 2018 roku, gdzie od 2020 roku odpowiada za obszar HR w Polsce. Wspólnie ze swoim zespołem tworzy i realizuje strategię personalną, budując tym samym silną pozycję marki Cushman & Wakefield na rynku pracy. Aktywnie wspiera profesjonalizację branży HR poprzez aktywny udział w inicjatywach organizowanych m.in. przez Top Woman in Real Estate, HR Influencers oraz CEO Round Table. Jest certyfikowanym trenerem mentalnym, coachem, mentorem i trenerem biznesu oraz certyfikowanym liderem zmiany. Od 2017 regularnie dzieli się swoją wiedzą na łamach czasopisma Personel Plus.

Patryk Naspiński

Dyrektor działu wdrażania benefitu Lunching

Dyrektor działu wdrażania benefitu Lunching. O rozwoju świadczeń pracowniczych rozmawiał już z setkami firm – zarówno z przemysłowymi, usługowymi, jaki i z branży nowych technologii. Głównym polem jego zainteresowań, a jednocześnie celem jego pracy jest budowanie trwałego i efektywnego wellbeingu pracowników.  Poprzednio jako doradca ds. ubezpieczeń biznesowych i pracowniczych w firmie Aviva opracował autorski projekt pt. „Bezpieczne Nożyczki”, którego głównym założeniem była poprawa employee experience pracowników salonów fryzjerskich.

Dla kogo jest ten webinar?

Ten webinar nie jest dla Ciebie, jeśli:

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARZE I DOWIEDZ SIĘ, JAK SKUTECZNIE ZAPLANOWAĆ POWRÓT DO BIURA

13 lipca 2022
godzina 10:00
Webinar online
Do webinaru pozostało
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

60 minut

merytorycznego webinaru

30 minut

na pytania uczestników

Dostęp do nagrania i materiały powebinarowe

lunching logo

Partner webinaru

Zapisy na webinar już się skończyły

Chcesz zobaczyć nagranie? Zapisz się:

Wyślij zapytanie i dowiedz się więcej