fbpx
Ogólnopolski

catering dla firm

Lunching to efektywne rozwiązanie, które pozwoli Ci łatwo zorganizować smaczne i pełnowartościowe posiłki dla pracowników.

Zyskujesz:

Zaufało nam już ponad 500 firm

Szukasz efektywnego sposobu na organizację posiłków dla pracowników?

Lunching ma wszystko, czego potrzebujesz:
Szeroki wybór jedzenia, dzięki któremu pracownicy odżywiają się zdrowo i nie odczuwają monotonii.
Łatwą w obsłudze aplikację i rozwiązania dopasowane do firm przemysłowych i biurowych.

Niższe ceny dań

Obsługujemy miesięcznie ponad 124 260 zamówień. Dzięki temu możemy negocjować dla Ciebie najlepsze ceny posiłków.

0zł za dostawę i bezpłatna obsługa

Cała wartość dofinansowania trafia do pracownika ponieważ nie płacisz za obsługę

Płacisz tylko za zamówione posiłki

W Lunching nie masz abonamentu i dodatkowych kosztów, płacisz jedynie za realnie zamówione posiłki przez Twoich pracowników.

Możliwość skorzystania z ulgi na ZUS

Dofinansowując posiłki pracownikowi do kwoty 450 zł miesięcznie, nie płacisz składek na ubezpieczenie społeczne.

Co mówią nasi Klienci?

Pracownicy z ponad 500 firm zamawiają posiłki przez Lunching

Zarządzanie cateringiem w firmie jeszcze nigdy nie było tak łatwe

Bezpłatna aplikacja do zamawiania posiłków

Dajemy Twoim pracownikom bezpłatną aplikację, dzięki której już w 30 sekund zamówią swój posiłek do firmy. Jeśli potrzebujesz organizujemy w firmie infokiosk czyli urządzenie dla osób, które nie mają dostępu do komputera lub telefonu w pracy.

Dedykowany Opiekun Klienta

Czas na zmianę menu? Nic prostszego. Do Twojej dyspozycji jest Dedykowany Opiekun, który pomoże Ci we wszystkich kwestiach związanych z organizacją jedzenia w firmie.

Panel kontroli kosztów i zarządzanie pracownikami

W Lunching otrzymujesz wygodny panel do zarządzania i raportowania kosztów, dzięki któremu za pomocą kilku kliknięć przygotujesz zestawienie dla zarządu, lub działu finansowego.

Menu dopasowane do Twoich potrzeb

Restauracje z dostawą

Bezpłatna dostawa posiłków z wybranych lokalnych restauracji.

Lunche i diety pudełkowe

Możliwość zamówienia zdrowej i zbilansowanej diety nawet na jeden dzień

Posiłki w restauracji i na wynos

Zamawiasz online, a posiłek czeka na Ciebie w pobliskiej restauracji, kantynie lub foodtrucku.

4 kroki do najlepszego cateringu w Twojej firmie

Krok 1:
Wypełniasz formularz

Zgłoś swoją firmę przez formularz. Nasz konsultant podczas krótkiej rozmowy zbierze od Ciebie potrzebne informacje oraz zbada Twoje potrzeby.

Krok 2:
Przygotowanie oferty

Nasz zespół skontaktuje się z lokalnymi restauracjami i przygotuje dla Ciebie ofertę negocjując warunki, które spełnią Twoje oczekiwania. Następnie przedstawimy Ci propozycję ofertę.

Krok 3:
Bezpłatna degustacja w firmie

Nasz konsultant przygotuje w Twojej firmie degustację z daniami, które mogą znaleźć się w menu Twojej firmy. Przed podpisaniem umowy możesz też uruchomić testy Lunching w firmie i sprawdzić, czy usługa odpowiada Twoim potrzebom.

Krok 4:
Decyzja o współpracy

Przygotowujemy wdrożenie platformy Lunching w Twojej firmie wraz ze wsparciem komunikacji wewnętrznej, aby Twoi pracownicy wiedzieli, jak korzystać z platformy i odżywiali się regularnie.

Otrzymaj ofertę
i wycenę Lunching

Jak to działa?

Uzupełnij formularz, a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie w ciągu 10 minut, aby przygotować dla Ciebie bezpłatną analizę i wycenę wraz z przykładowym menu.

Możesz sprawdzić jak działa Lunching zanim podejmiesz decyzję. Po rozmowie możesz umówić sie na bezpłatną degustację, aby dokładnie poznać kluczowe korzyści benefitu dla pracowników.

Porozmawiajmy

FAQ - najczęsciej zadawane pytania

W Lunching nie doliczamy kosztów abonamentu i obsługi (w tym także dostawy i aplikacji). W efekcie płacisz tylko za zamówione posiłki.  Wypełnij formularz, przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą wycenę. 

Lunching kierujemy do firm z różnych sektorów m.in. biurowego, przemysłowego czy logistycznego. Jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom dostęp do ciepłych i pożywnych posiłków, nie martwiąc się o cały proces organizacji (od szukania restauracji, po terminową dostawę), to ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu

Terminy dostaw są dostosowane do trybu pracy w Twojej firmie. W fabrykach i magazynach dania dostarczane są krótko przed rozpoczęciem przerwy, aby pracownicy mieli czas na zjedzenie posiłków. Obsługujemy również firmy, które pracują w systemie zmianowym i w weekendy.

W zależności od charakteru wykonywanej pracy czy preferencji Twoich pracowników oferujemy różne opcje zamawiania: 

  • za pomocą aplikacji mobilnej na telefonie
  • przy użyciu wersji desktopowej na komputerze,
  • za pomocą infokiosku (dedykowane urządzenie ustawione na terenie zakładu).

Średni czas zamawiania posiłku przez pracownika to 34 sekundy.

To posiłek częściowo finansowany przez pracodawcę. W Lunching możesz ustalić dowolną kwotę dofinansowania (np. z limitem dziennym, miesięcznym), a reszta wartości zamówienia pokrywana jest przez pracownika.

Naszym standardem są okresowe badania satysfakcji z usługi, na podstawie których możemy dokonać ewentualnych zmian w ofercie. Dodatkowo Twoi pracownicy mogą na bieżąco oceniać jakość zamówień i dostaw w aplikacji. Nasz zespół stale monitoruje wszystkie opinie i w przypadku wystąpienia reklamacji szybko kontaktuje się z daną restauracją. W razie niezadowolenia możemy zawsze wymienić dostawców.

Lokalizacja firmy nie stanowi dla nas problemu. Obecnie obsługujemy wiele przedsiębiorstw w okręgach przemysłowych lub w małych miejscowościach, które położone są z dala od oferty gastronomicznej. Wypełnij formularz, przedstawimy Ci szczegóły. 

Wybierając Lunching, otrzymujesz pełen outsourcing organizacji posiłków. W efekcie nie musisz martwić się o negocjowanie warunków z restauracją, zbieranie zamówień czy koszty dostawy. Pod koniec miesiąca otrzymujesz tylko 1 zbiorczą fakturę, którą z łatwością wgrasz do systemu kadrowo-płacowego. 

Dodatkowo nasze menu składa się zwykle z ofert kilku dostawców, co przekłada się na różnorodność posiłków. W wyniku negocjacji z restauratorami jesteśmy często w stanie zaproponować ceny niższe od rynkowychWypełnij formularz, przygotujemy dla Ciebie ofertę i ocenisz osobiście. 

Wyślij zapytanie i dowiedz się więcej