fbpx
lunching logo

Karty lunchowe
Lunching

Efektywna platforma, która pozwoli Ci łatwo zorganizować smaczne i pełnowartościowe posiłki dla pracowników.

Zaufało nam już ponad 500 firm

Co zyskasz w lunching ?

Niższe ceny posiłków

Z Lunching Twoi pracownicy otrzymują specjalne menu z cenami posiłków niższymi niż w restauracji, w których pracownik zapłaciłby za pomocą karty lunchowej.

Ty decydujesz ile płacisz

Firma sama określa model i kwotę dofinansowania. Możesz dofinansować pracownikom posiłki w modelu dziennym, a także miesięcznym.

Szeroki wybór menu lunchowego

Każdy pracownik ma dostęp do szerokiej oferty restauracji, firm cateringowych, a nawet diet pudełkowych. Swoje posiłki zamawiają prosto do miejsca pracy.

Możliwość skorzystania z ulgi na ZUS

Dofinansowując posiłki pracownikowi do kwoty 450 zł miesięcznie, nie płacisz składek na ubezpieczenie społeczne, a pracownicy zyskują więcej niż gdybyś wypłacił im równowartość pieniężną.
Dowiedz się więcej >>

Brak abonamentu i kosztów obsługi

Cały koszt dofinansowania trafia do pracownika. Nie płacisz za aktywację i koszty obsługi jak w przypadku kart lunchowych.

Aplikacja do zamawiania posiłków

Dajemy Twoim pracownikom bezpłatną aplikację, dzięki której już w 30 sekund zamówią swój posiłek.

Co mówią nasi Klienci?

Pracownicy z ponad 500 firm zamawiają posiłki przez Lunching

Zarządzanie benefitem żywieniowym w firmie
jeszcze nigdy nie było tak łatwe

Bezpłatna aplikacja do zamawiania posiłków

Dajemy Twoim pracownikom bezpłatną aplikację, dzięki której już w 30 sekund zamówią swój posiłek do firmy. Jeśli potrzebujesz organizujemy w firmie infokiosk czyli urządzenie dla osób, które nie mają dostępu do komputera lub telefonu w pracy.

Dedykowany Opiekun Klienta

Czas na zmianę menu? Nic prostszego. Do Twojej dyspozycji jest Dedykowany Opiekun, który pomoże Ci we wszystkich kwestiach związanych z organizacją jedzenia w firmie.

Panel kontroli kosztów i zarządzanie pracownikami

W Lunching otrzymujesz wygodny panel do zarządzania i raportowania kosztów, dzięki któremu za pomocą kilku kliknięć przygotujesz zestawienie dla zarządu, lub działu finansowego.

Menu dopasowane do Twoich potrzeb

Restauracje z dostawą

Bezpłatna dostawa posiłków z wybranych lokalnych restauracji.

Lunche i diety pudełkowe

Możliwość zamówienia zdrowej i zbilansowanej diety nawet na jeden dzień

Posiłki w restauracji i na wynos

Zamawiasz online, a posiłek czeka na Ciebie w pobliskiej restauracji, kantynie lub foodtrucku.

Sprawdź ofertę
i wypróbuj Lunching

Jak to działa?

Uzupełniasz formularz, a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie w ciągu 10 minut.

Ty mówisz o swoich potrzebach, a my przygotowujemy bezpłatną analizę i wycenę wraz z przykładowym menu.

Porozmawiajmy

FAQ - najczęsciej zadawane pytania

Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom dostęp do ciepłych i pożywnych posiłków. To pełen outsourcing organizacji jedzenia, dzięki czemu Twój dział HR czy administracji nie będzie obarczony dodatkowymi obowiązkami. Lunching sprawdzi się w firmach z różnego z sektora m.in. biurowego, przemysłowego czy produkcyjnego.
Wybierając Lunching, nie ponosisz kosztów obsługi (w tym dostawy) czy stałego abonamentu. Płacisz tylko za zamówione posiłki. Oznacza to, że gdy pracownicy nie skorzystają danego dnia z dofinansowania, nie zostanie ono doliczone do faktury. Nie ponosisz również dodatkowych kosztów, związanych np. z wyrobieniem karty lunchowej czy prowizją za jej zasilanie. 
Twoi pracownicy zamówią posiłek już w 34 sekundy, korzystając z dogodnej dla siebie formy: 
  • aplikacji mobilnej na telefonie
  • strony www na komputerze
  • dedykowanego infokiosku (ustawionego na terenie zakładu). 
Czas dostawy zależy od trybu pracy w Twojej firmie. W zakładach przemysłowych i magazynach posiłki dostarczamy chwilę przed rozpoczęciem przerwy, aby zespół mógł spokojnie zjeść zamówione dania. Z kolei w biurach pracownicy wybierają dogodny dla siebie przedział czasowy, aby nie kolidował on z codziennymi obowiązkami.
Oznacza posiłek finansowany częściowo przez pracodawcę. Z Lunching możesz wybrać dogodny dla siebie model np. dofinansowanie miesięczne z limitem dziennym. Z kolei, jeśli pracownik zamówi droższe dania, resztę pokrywa z własnej kieszeni (np. za pomocą płatności online raz w tygodniu).
W przeciwieństwie do operatorów kart lunchowych jesteśmy w stałym kontakcie z restauratorami. Dodatkowo monitorujemy wszystkie opinie i oceny na temat posiłków, które mogą być dodawane po każdym zamówieniu przez Twoich pracowników. Jeśli dana firma czy catering nie sprosta oczekiwaniom Twojego zespołu, możemy znaleźć nowych dostawców. 
W przeciwieństwie do kart lunchowych lokalizacja firmy nie jest dla nas żadnym problemem. Aktualnie obsługujemy wiele firm oddalonych od oferty gastronomicznej m.in. w małych miejscowościach czy okręgach przemysłowych. Z kolei, jeśli chcecie, aby karty lunchowe były wykorzystane przez zespół realnie na posiłek w pracy, w pobliżu siedziby muszą znajdować się restauracje honorujące karty. 
Wybierając karty lunchowe, nie masz gwarancji, że pracownicy przeznaczą środki na posiłki w trakcie pracy. Tym samym nie wpływasz na ich wellbeing w czasie pełnionych obowiązków. Jeśli w pobliżu firmy nie ma restauracji, pracownik nie ma szans na zjedzenie ciepłego i świeżo przygotowanego dania. Co więcej, obsługa kart lunchowych (m.in. ich wydanie, doładowanie, wymiana itp.) wiąże się z dodatkowymi obowiązkami po stronie działów HR i administracji. Taka forma obarczona jest również dodatkowymi opłatami m.in. prowizją, przez co cała wartość benefitu nie trafia do Twoich pracowników. 

Wyślij zapytanie i dowiedz się więcej