fbpx
lunching logo

Posiłki dla pracowników

Lunching to efektywne rozwiązanie, które pozwoli Ci łatwo zorganizować smaczne i pełnowartościowe posiłki dla pracowników.

Zaufało nam już ponad 500 firm

Szukasz efektywnego sposobu na organizację posiłków dla pracowników?

Jak to działa?

Twoi pracownicy składają zamówienie przez stronę www lub aplikację na telefonie.
Następnie zlecenia trafiają do restauracji, które dostarczają je na wskazaną godzinę bezpośrednio do firmy. Zamówione posiłki możesz rozliczyć na koniec miesiąca za pomocą jednej, zbiorczej faktury.

Niższe ceny dań

Obsługujemy miesięcznie ponad 124 260 zamówień. Dzięki temu możemy negocjować dla Ciebie najlepsze ceny posiłków.

0zł za dostawę i bezpłatna obsługa

Cała wartość dofinansowania trafia do pracownika ponieważ nie płacisz za obsługę

Płacisz tylko za zamówione posiłki

W Lunching nie masz abonamentu i dodatkowych kosztów, płacisz jedynie za realnie zamówione posiłki przez Twoich pracowników.

Możliwość skorzystania z ulgi na ZUS

Dofinansowując posiłki pracownikowi do kwoty 450 zł miesięcznie, nie płacisz składek na ubezpieczenie społeczne.

Co mówią nasi Klienci?

Pracownicy z ponad 500 firm zamawiają posiłki przez Lunching

Zarządzanie cateringiem w firmie jeszcze nigdy nie było tak łatwe

Bezpłatna aplikacja do zamawiania posiłków

Dajemy Twoim pracownikom bezpłatną aplikację, dzięki której już w 30 sekund zamówią swój posiłek do firmy. Jeśli potrzebujesz organizujemy w firmie infokiosk czyli urządzenie dla osób, które nie mają dostępu do komputera lub telefonu w pracy.

Dedykowany Opiekun Klienta

Czas na zmianę menu? Nic prostszego. Do Twojej dyspozycji jest Dedykowany Opiekun, który pomoże Ci we wszystkich kwestiach związanych z organizacją jedzenia w firmie.

Panel kontroli kosztów i zarządzanie pracownikami

W Lunching otrzymujesz wygodny panel do zarządzania i raportowania kosztów, dzięki któremu za pomocą kilku kliknięć przygotujesz zestawienie dla zarządu, lub działu finansowego.

Menu dopasowane do Twoich potrzeb

Restauracje z dostawą

Bezpłatna dostawa posiłków z wybranych lokalnych restauracji.

Lunche i diety pudełkowe

Możliwość zamówienia zdrowej i zbilansowanej diety nawet na jeden dzień

Posiłki w restauracji i na wynos

Zamawiasz online, a posiłek czeka na Ciebie w pobliskiej restauracji, kantynie lub foodtrucku.

4 kroki do najlepszego cateringu w Twojej firmie

Krok 1:
Wypełniasz formularz

Zgłoś swoją firmę przez formularz. Nasz konsultant podczas krótkiej rozmowy zbierze od Ciebie potrzebne informacje oraz zbada Twoje potrzeby.

Krok 2:
Przygotowanie oferty

Nasz zespół skontaktuje się z lokalnymi restauracjami i przygotuje dla Ciebie ofertę negocjując warunki, które spełnią Twoje oczekiwania. Następnie przedstawimy Ci propozycję ofertę.

Krok 3:
Bezpłatna degustacja w firmie

Nasz konsultant przygotuje w Twojej firmie degustację z daniami, które mogą znaleźć się w menu Twojej firmy. Przed podpisaniem umowy możesz też uruchomić testy Lunching w firmie i sprawdzić, czy usługa odpowiada Twoim potrzebom.

Krok 4:
Decyzja o współpracy

Przygotowujemy wdrożenie platformy Lunching w Twojej firmie wraz ze wsparciem komunikacji wewnętrznej, aby Twoi pracownicy wiedzieli, jak korzystać z platformy i odżywiali się regularnie.

Sprawdź ofertę

Jak to działa?

Uzupełniasz formularz, a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie w ciągu 10 minut.

Ty mówisz o swoich potrzebach, a my przygotowujemy bezpłatną analizę i wycenę wraz z przykładowym menu.

Porozmawiajmy

FAQ - najczęsciej zadawane pytania

W Lunching nie doliczamy kosztów abonamentu i obsługi (w tym także dostawy i aplikacji). W efekcie płacisz tylko za zamówione posiłki.  Wypełnij formularz, przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą wycenę. 

Lunching kierujemy do firm z różnych sektorów m.in. biurowego, przemysłowego czy logistycznego. Jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom dostęp do ciepłych i pożywnych posiłków, nie martwiąc się o cały proces organizacji (od szukania restauracji, po terminową dostawę), to ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu

Terminy dostaw są dostosowane do trybu pracy w Twojej firmie. W fabrykach i magazynach dania dostarczane są krótko przed rozpoczęciem przerwy, aby pracownicy mieli czas na zjedzenie posiłków. Obsługujemy również firmy, które pracują w systemie zmianowym i w weekendy.

W zależności od charakteru wykonywanej pracy czy preferencji Twoich pracowników oferujemy różne opcje zamawiania: 

  • za pomocą aplikacji mobilnej na telefonie
  • przy użyciu wersji desktopowej na komputerze,
  • za pomocą infokiosku (dedykowane urządzenie ustawione na terenie zakładu).

Średni czas zamawiania posiłku przez pracownika to 34 sekundy.

To posiłek częściowo finansowany przez pracodawcę. W Lunching możesz ustalić dowolną kwotę dofinansowania (np. z limitem dziennym, miesięcznym), a reszta wartości zamówienia pokrywana jest przez pracownika.

Naszym standardem są okresowe badania satysfakcji z usługi, na podstawie których możemy dokonać ewentualnych zmian w ofercie. Dodatkowo Twoi pracownicy mogą na bieżąco oceniać jakość zamówień i dostaw w aplikacji. Nasz zespół stale monitoruje wszystkie opinie i w przypadku wystąpienia reklamacji szybko kontaktuje się z daną restauracją. W razie niezadowolenia możemy zawsze wymienić dostawców.

Lokalizacja firmy nie stanowi dla nas problemu. Obecnie obsługujemy wiele przedsiębiorstw w okręgach przemysłowych lub w małych miejscowościach, które położone są z dala od oferty gastronomicznej. Wypełnij formularz, przedstawimy Ci szczegóły. 

Wybierając Lunching, otrzymujesz pełen outsourcing organizacji posiłków. W efekcie nie musisz martwić się o negocjowanie warunków z restauracją, zbieranie zamówień czy koszty dostawy. Pod koniec miesiąca otrzymujesz tylko 1 zbiorczą fakturę, którą z łatwością wgrasz do systemu kadrowo-płacowego. 

Dodatkowo nasze menu składa się zwykle z ofert kilku dostawców, co przekłada się na różnorodność posiłków. W wyniku negocjacji z restauratorami jesteśmy często w stanie zaproponować ceny niższe od rynkowychWypełnij formularz, przygotujemy dla Ciebie ofertę i ocenisz osobiście. 

Wyślij zapytanie i dowiedz się więcej