26.01.2023 | Odżywianie w pracy

Jak powstaje menu dla pracowników? Oferta Lunching w 5 krokach

W Lunching znamy przepis na sprawdzone menu dla pracowników! Do kluczowych składników zaliczamy: indywidualne podeście, różnorodność potraw i stałą opiekę powdrożeniową. W efekcie w naszym menu nie ma miejsca na monotonię, a oferowane dania trafiają prosto w gusta pracowników. Sprawdź, jak powstaje menu Lunching dla firm. 

Więcej

12.01.2023 | Benefity Pozapłacowe

Najlepsze benefity na 2023 rok – poznaj aktualne trendy!

Tylko niespełna 4% firm deklaruje, że nie posiada polityki benefitowej - tak wynika z raportu “Trendy HR 2023”, wydanego przez agencję Grow. Te same badania wskazują jednak, że oferowane świadczenia nie zawsze pokrywają się z oczekiwaniami pracowników. Warto więc dokładnie przemyśleć wybór dodatków pozapłacowych, tak aby spełniały swoje podstawowe założenia. Czego obecnie oczekują pracownicy? Sprawdź aktualne trendy na benefity na 2023 rok! 

Przeczytaj >

05.01.2023 | Benefity Pozapłacowe

Praca zdalna 2023 – jakie zmiany w Kodeksie pracy?

W ciągu ostatnich lat praca zdalna stała się skutecznym rozwiązaniem dla wielu firm, które pragnęły zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników. Obecnie oczekuje jej znaczna część kandydatów w ramach procesów rekrutacyjnych. Nic więc dziwnego, że rząd przyjął projekt nowelizacji Kodeksu pracy, w konsekwencji której praca zdalna ma na stałe zagościć w polskim ustawodawstwie. Jakie zmiany czekają nas w 2023 roku? 

Przeczytaj >

21.12.2022 | Benefity Pozapłacowe

Dlaczego warto zadbać o wellbeing w organizacji?

Dla jednych wellbeing w organizacji to klucz do zmotywowanego zespołu i lepszego funkcjonowania firmy. Dla innych to tylko mrzonka, wymyślona na potrzeby teoretyków i twórców reklamy. Kto ma rację? Wellbeing w pracy stał się w ostatnich latach popularnym tematem, stąd też budzi nierzadko sprzeczne opinie. Przyglądając się jednak takim zjawiskom, jak rotacja czy wypalenie zawodowe, dbanie o dobrostan pracowników wydaje się jak najbardziej uzasadnione. Jakie zalety niesie więc wellbeing w organizacji? 

Przeczytaj >

21.12.2022 | Benefity Pozapłacowe

5 benefitów wspierających zdrowie pracowników

Według badań Personnel Service aż 94% pracowników uważa, że pracodawca powinien dbać o ich zdrowie. I pomimo tego, że prywatna opieka medyczna jest od dawna jednym z najpopularniejszych benefitów firmowych, to coraz częściej mówi się o dodatkowych formach wsparcia. Dbając o zdrowie pracowników, wpływamy bowiem na ich efektywność i zaangażowanie, a także zmniejszoną liczbę absencji. Jakie benefity dla pracowników okażą się więc dobrym wyborem? 

Przeczytaj >

21.12.2022 | Benefity Pozapłacowe

Badanie satysfakcji z benefitów – jak stworzyć ankietę?

Benefity firmowe mogą pełnić wiele istotnych funkcji w przedsiębiorstwie m.in. wspierać wellbeing, zwiększać motywację zespołu oraz usprawniać procesy rekrutacyjne. Dzieje się tak pod warunkiem, że są odpowiednio dopasowane do potrzeb pracowników. W przeciwnym wypadku stają się zbędnym obciążeniem dla budżetu firmy. Dlatego tak istotne jest okresowe badanie satysfakcji z benefitów.

Przeczytaj >

08.11.2022 | Benefity Pozapłacowe

Czym jest wellbeing w pracy?

Niemal połowa pracowników przyznaje, że przeniosłaby się do firmy oferującej wellbeing na lepszym poziomie. Nic dziwnego, że coraz więcej organizacji decyduje się na wdrożenie działań, które mają na celu poprawę samopoczucia i zdrowia zatrudnionych osób. Aby osiągnąć wellbeing w pracy, należy jednak prawidłowo rozumieć jego znaczenie.

Przeczytaj >