fbpx

29.01.2024 | Benefity Pozapłacowe

Benefity pracownicze w 2024 roku – co nowego w świecie dodatków pozapłacowych?

W 2024 roku pracodawcy stają przed wyzwaniem przyciągnięcia talentów i utrzymania zespołu, wykorzystując świadczenia pozapłacowe jako ważne narzędzie. Co więcej, odpowiednio dobrane dodatki pozapłacowe mogą przyczynić się do budowania silnej, zaangażowanej kultury pracy w firmie. Jakie benefity w 2024 roku spełnią te funkcje?

Więcej

22.01.2024 | HR wiedza

Dlaczego employer branding jest kluczowy dla firm produkcyjnych i przemysłowych?

Badania rynkowe wyraźnie pokazują, że w obliczu niskiego bezrobocia i rosnących oczekiwań pracowników, organizacje, które nie inwestują w swoją markę pracodawcy, szybko znajdą się w tyle. Firmy z silnym Employer Brandingiem nie tylko skracają czas rekrutacji, ale również obniżają koszty związane z zatrudnieniem nawet o 50%.

Przeczytaj >

11.01.2024 | Odżywianie w pracy

Dieta wegetariańska w pracy – fakty i mity 

Jakie korzyści może przynieść dieta wegetariańska i dlaczego warto rozważyć jej włączenie do codziennej rutyny zawodowej? Sprawdź, jak pracodawcy mogą wspierać pracowników, którzy zdecydowali się na wyłączenie mięsa z jadłospisu. 

Przeczytaj >

08.01.2024 | HR wiedza

Największe Wyzwania HR w 2024 roku

Rok 2024 przynosi ze sobą szereg nowych wyzwań dla działów HR. W dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy, przedstawiciele tej branży stają przed zadaniami, które wymagają innowacyjnych podejść i elastycznych strategii. Od nowych obowiązków związanych z prawem pracy, przez adaptację systemów wynagrodzeń, po zmiany w komunikacji wewnętrznej i kulturze organizacyjnej. Na co warto się przygotować? 

Przeczytaj >

13.11.2023 | HR wiedza

Jak tworzyć kulturę organizacyjną, która przyciąga i zatrzymuje talenty?

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, kultura organizacyjna stała się kluczowym elementem, który definiuje sukces i tożsamość każdej firmy. Często postrzegana jako abstrakcyjna i nieuchwytna, w rzeczywistości kształtuje każdy aspekt działalności firmy: od rekrutacji po codzienne interakcje.

Przeczytaj >

06.10.2023 | HR wiedza

Efektywna komunikacja wewnętrzna – praktyki i wyzwania w firmach biurowych i produkcyjnych

Skuteczna komunikacja wewnętrzna to tajny składnik, który może przyspieszyć rozwój i efektywność Twojej firmy. To dzięki niej możliwy jest odpowiedni przepływ wiedzy oraz wymiana doświadczeń między działami. Jakie sekrety kryją się za efektywnym dialogiem w miejscu pracy? I co zrobić, aby stworzyć kulturę feedbacku w organizacji?

Przeczytaj >

28.09.2023 | Odżywianie w pracy

Nowoczesna stołówka pracownicza – jak szybko i tanio zorganizować posiłki w firmie?

Regularne posiłki w pracy warunkują nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Tymczasem rozmaite badania wskazują, że pracownikom zdarza się odczuwać głód, a ich nawyki żywieniowe znacznie odbiegają od ideału. Z tego względu coraz więcej pracodawców rozszerza swoją ofertę benefitową o dostęp do zdrowych i pożywnych posiłków. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na uruchomienie i utrzymanie tradycyjnej kantyny. Jak zatem powinna wyglądać nowoczesna stołówka pracownicza? 

Przeczytaj >